blachprofil2 dblachodachowka cena
Zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej

 

Blachprofil 2 to firma o uznanej pozycji na rynku specjalizująca się w blachach dachowych, przede wszystkim dla budownictwa inwestycyjnego. W ofercie znaleźć można głównie dachowe blachy trapezowe, w tym także w wersjach elewacyjnych, dachówki blaszane, panele dachowe, systemy rynnowe, kasety ścienne, blachy płaskie, kasetony, obróbki blacharskie na zamówienie do sześciu metrów bieżących i inne akcesoria.


Firma ta powstała w roku 1995 i na początku zajmowała się jedynie handlem dachowymi pokryciami blaszanymi. Rozwój następował szybko i już cztery lata później uruchomiona została własna linia produkcyjna do blach dachowych. Po wymianie parku maszynowego w roku 2004 oferta Blachotrapezu poszerzyła się o trapezy konstrukcyjne, kasety stalowe i system ścian osłonowych Prosystherm.
Kolejne lata to rozwój sieci dystrybucji, a w roku 2012 stworzenie nowych linii produkcyjnych do dachówek blaszanych i blach trapezowych, a także unowocześnienie linii do produkcji paneli dachowych. W 2015 Blachotrapez otwiera nowy zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej specjalizujący się w blachach konstrukcyjnych.
Obecnie blachodachówki tego producenta oferowane są poprzez sieć dystrybucji w Polsce, Białorusi, Rumunii, Czechach, Słowacji oraz na terenie Węgier.


Warto zwrócić uwagę w ofercie Blachprofilu na system Prosystherm – zestaw do zabudowy hal, w którym przy pomocy kilku prostych elementów można zbudować ścianę osłonową o dobrych właściwościach technicznych i użytkowych.


Firma relacje z klientami stara się opierać na założeniu, że najważniejszy jest standard działania i wysokiej jakości obsługa. Wychodząc z tych tez producent ten zapewnia wieloletnią gwarancje na blachy dachowe.

system komputerowy do cen blachodachówki
System komputerowy Blachprofil2

Blachprofil to także zaawansowany system informatyczny, gdzie zgromadzone w jednej bazie informacje umożliwiają szczegółową kontrolę nad produkcją blachodachówek i minimalizują szanse na błędy. Klienci mają możliwość darmowego dostępu do niektórych funkcjonalności tego systemu poprzez aplikację internetową eProfil. Mogą oni na bieżąco śledzić przebieg zamówienia, obejrzeć swoje saldo, skorzystać z aktualnych promocji i uzyskać ofertę dostosowaną do potrzeb, samodzielnie wprowadzać i korygować zamówienia itd.
 

Innym z udogodnień oferowanych przez tego producenta jest darmowy program program komputerowy do wykonywania kosztorysów pokryć dachowych. Możemy dzięki niemu wyliczyć ile blachodachówki jest nam potrzebne na pokrycie dachu, a poprzez jego integrację z aplikacją eProfil można nasze wyliczenia przenieść bezpośrednio do systemu.


Platforma eProfil jest dostępna także w wersji mobilnej.

Opracowano na podstawie materiałów reklamowych firmy Blachprofil2.